Pristatome per 1-2d.d.

Broda zawsze była integralną i bardzo charyzmatyczną częścią męskiego wizerunku, ale jej nieskazitelny wygląd wymaga pewnego wysiłku. Dobrą rzeczą jest to, że w dzisiejszych czasach wybór narzędzi i urządzeń do brody jest niezwykle szeroki – wystarczy poznać je wszystkie i wybrać te najodpowiedniejsze!
Podstawowe wskazówki dotyczące pielęgnacji brody
Aby być dumnym z imponująco wyglądającej brody, należy najpierw pamiętać o następujących wskazówkach:
Bądź cierpliwy. Cierpliwości najbardziej brakuje tym, którzy niedawno zaczęli zapuszczać brodę. Możesz przyciąć pojedyncze wystające włoski: chociaż za chwilę będzie wyglądać na gładszą, później broda będzie mocno przycięta, więc będziesz chciał się z nią całkowicie pożegnać. Aby tego uniknąć, dobrze zapuść brodę i dopiero wtedy zacznij ją modelować.
Uczesz brodę. Jeśli będziesz czesać brodę codziennie (lub przynajmniej tak często, jak to możliwe), znacznie łatwiej będzie utrzymać ją w porządku i uniknąć wrastających włosków. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, należy używać produktów przeznaczonych specjalnie do brody.
  • Regularnie myj i kondycjonuj. Podobnie jak włosy, włosy brody wymagają regularnego mycia, które zaleca się robić mniej więcej raz w tygodniu. Specjalny szampon zmiękczy włosy, a odżywka nawilży i zachowa zdrowy wygląd. Najważniejsze jest to, abyś wybrał zapach tych produktów, który lubisz: jest prawdopodobne, że będziesz go naprawdę dobrze pachniał.
  • Użyj dodatkowych produktów pielęgnacyjnych. Jeśli nie zapuściłeś brody lub przykładałeś zbyt dużą wagę do jej pielęgnacji, zdziwisz się, jak szeroki jest wybór produktów do jej pielęgnacji. Nie zapomnij o jej regularnym rozpieszczaniu i karmieniu – poniżej znajdziesz wiele produktów, które pozwolą Ci to zrobić w taki czy inny sposób.
  • Co jest potrzebne do idealnej pielęgnacji brody?
  • Strzyżenie brody
  • Jest to niezastąpione urządzenie dla wszystkich hodowców brody. Znane również jako trymery do brody, urządzenia te, w przeciwieństwie do golarek, w ogóle nie golą włosów, a pozwalają na ich kształtowanie zgodnie z potrzebami. Skróć, porównaj lub w inny sposób dostosuj – te urządzenia mają zwykle nawet kilkanaście trybów, więc mając trymer do brody, będziesz mógł wypróbować najróżniejsze fryzury. Jeśli zawsze chcesz mieć przynajmniej minimalną brodę i zamierzasz samodzielnie zadbać o jej wygląd, będzie to jedna z najskuteczniejszych i najwygodniejszych opcji.

Palikite komentarą

Atminkite, kad komentarai turi būti patvirtinti prieš juos paskelbiant.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.