Pristatome per 1-2d.d.

Dostawa i zwrot towaru

Dostawa towarów na Litwie

Skrzynka pocztowa OMNIVA

Na Państwa życzenie możemy dostarczyć przesyłki do automatu pocztowego Omniva. Koszt dostawy wynosi 3 € , a dla tych, którzy kupili towar za 45 € lub więcej, dostawa jest bezpłatna.

Towar dostarczany jest w ciągu 2-4 dni roboczych, po opłaceniu zamówienia (płatność musi zostać zaksięgowana) .

Wszystkie lokalizacje urzędów pocztowych znajdziesz tutaj: Omniva

Poczta DPD

Na Państwa życzenie możemy dostarczyć przesyłki do automatu pocztowego DPD. Koszt dostawy wynosi 3 € , a dla tych, którzy kupili towar za 45 € lub więcej, dostawa jest bezpłatna.

Towar dostarczany jest w ciągu 2-4 dni roboczych, po opłaceniu zamówienia (płatność musi zostać zaksięgowana) .

usługi kurierskie

Cena dostawy towaru kurierem na Litwie wynosi 10 .

Towar dostarczany jest w ciągu 2-4 dni roboczych, po opłaceniu zamówienia (płatność musi zostać zaksięgowana) .

Dostawa towarów na terenie Europy

Poczta międzynarodowa

Wysyłamy do krajów europejskich od 6,00 €, cena zależy od kraju i wybranej metody dostawy.

Zwrot towaru

Wszystkie nieużywane towary wysokiej jakości, których opakowanie jest nienaruszone, można zwrócić w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania towaru.

Przed zwrotem koniecznie skontaktuj się z nami, a ustalimy warunki zwrotu produktu. Pieniądze za produkt zostaną zwrócone niezwłocznie po otrzymaniu zwrotu towaru.

Możesz zwrócić wadliwy lub uszkodzony towar w ciągu 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru lub możemy udzielić Ci rabatu. Jeśli tak się stanie, prosimy o wcześniejszy kontakt.

Pieniądze za zwrócony towar zostaną zwrócone na konto płatnicze najpóźniej w ciągu 1 dnia od otrzymania towaru.

Polityka zwrotów

Jeżeli kupującemu sprzedano produkt nieodpowiedniej jakości, a sprzedawca nie omówił z kupującym jego wad, kupujący ma prawo żądać od sprzedawcy w terminie 14 dni od otrzymania produktu, według swojego wyboru:

1. wymienić produkt o nieodpowiedniej jakości na produkt o odpowiedniej jakości;

2. odpowiednio obniżyć cenę produktu;

3. bezpłatnego usunięcia wad produktu w rozsądnym terminie;

4. zwrotu kosztów usunięcia wad produktu, jeżeli użytkownik usunął wady samodzielnie lub przy pomocy osób trzecich, gdy sprzedawca nie usunął ich w rozsądnym terminie;

5. jednostronnego rozwiązania umowy kupna-sprzedaży i żądania zwrotu pieniędzy zapłaconych za produkt.

Gwarancję jakości produktu określa sprzedawca produktu.

Wymiana lub zwrot towaru odbywa się w miejscu zakupu lub w innym dogodnym dla kupującego miejscu wskazanym przez sprzedającego. Kupujący składa do sprzedającego pisemne żądanie wskazujące wady towaru oraz wybór przez kupującego jednego z wymogów pkt 1 niniejszego regulaminu. Do wniosku dołącza się paragon fiskalny lub dowód zakupu-sprzedaży albo inny dokument potwierdzający zakup-sprzedaż towaru od tego sprzedawcy oraz dokument gwarancyjny (jeżeli na sprzedawany towar został ustalony okres gwarancji jakości).

Jeżeli kupujący nie przedstawi paragonu fiskalnego lub innego dokumentu potwierdzającego zakup-sprzedaż towaru wystawionego w przewidziany sposób od tego sprzedawcy, wymiana towaru lub inne wymagania określone przez kupującego w punkcie 1 niniejszego regulaminu są realizowane wyłącznie za zgodą sprzedającego.

W przypadku nieporozumień pomiędzy kupującym a sprzedającym co do jakości produktu, sprzedający po otrzymaniu pisemnego wezwania kupującego musi zwrócić się pisemnie do Państwowej Inspekcji Artykułów Nieżywnościowych przy Ministerstwie Gospodarki (dalej - Państwowej Inspekcji Artykułów Niespożywczych) o ocenę jakości produktu, nie później niż w ciągu 3 dni roboczych i po otrzymaniu od niej pisemnych wniosków niezwłocznie poinformować o tym kupującego.

W przypadku niespełnienia przez sprzedającego wymagań określonych w pkt 1 lub 5 niniejszego regulaminu, kupujący może zwrócić się do Państwowej Inspekcji Artykułów Niespożywczych o dokonanie oceny jakości towaru, a po otrzymaniu od niej pisemnych wniosków powiadomić o tym sprzedawca.

Koszty oceny jakości wyrobów pokrywane są w trybie określonym aktami prawnymi.

Sprzedający i/lub kupujący, jeśli sobie tego życzą, może uczestniczyć w ocenie jakości produktu.

Duże i ciężkie (powyżej 10 kg) towary nieodpowiedniej jakości są transportowane przez sprzedającego w celu oceny jakości, wymiany, naprawy lub zwrotu, chyba że umowa kupna-sprzedaży stanowi inaczej. Jakość takiego towaru można również ocenić w domu kupującego.

Jeżeli sprzedawca udowodni, że wady produktu zostały spowodowane naruszeniem przez kupującego zasad użytkowania lub przechowywania produktu, produkt nie zostanie wymieniony, wady nie zostaną bezpłatnie usunięte, a pieniądze nie zostaną zwrócone.

Jeżeli kupującemu nie odpowiada kształt, rozmiar, kolor, model lub kompletność zakupionego produktu, ma on prawo wymienić go na analogiczny produkt w ciągu czternastu dni od dnia sprzedaży produktu niespożywczego, jeżeli sprzedawca nie ustalać dłuższego okresu. Jeżeli sprzedawca nie posiada produktu nadającego się do wymiany, kupujący ma prawo zwrócić produkt sprzedawcy w terminie określonym w akapicie pierwszym niniejszego punktu i odzyskać zapłacone za niego pieniądze.

Towar określony w punkcie 11 niniejszego regulaminu jest wymieniany lub zwracany w miejscu zakupu lub w innym dogodnym dla kupującego miejscu wskazanym przez sprzedającego. Kupujący przedkłada sprzedającemu pisemne żądanie, w którym wyraża swoje życzenie. Do wniosku dołącza się paragon fiskalny lub paragon kupna-sprzedaży albo inny dokument potwierdzający zakup-sprzedaż towaru od tego sprzedawcy.

Kupujący może skorzystać z uprawnienia przewidzianego w punkcie 11 niniejszego regulaminu, jeżeli towar nie był używany, nie został uszkodzony oraz nie utracił swojego handlowego wyglądu. Zmiany w wyglądzie produktu lub jego opakowania, które były niezbędne do sprawdzenia produktu, nie mogą być uważane za istotne zmiany w wyglądzie produktu.

W przypadku sporu dotyczącego zmian w wyglądzie produktu lub uszkodzenia produktu, sprzedawca musi zwrócić się pisemnie do Państwowej Inspekcji Artykułów Niespożywczych, a po otrzymaniu od niej pisemnych wniosków niezwłocznie zawiadomić o tym kupującego.

Susisiekite su mumis

Norėtume išgirsti jūsų nuomonę. Mūsų komanda yra čia, kad padėtų.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.